Nechte své děti zhoupnout i doma!

Dětská houpačka do pokojíčkuZajistěte svým dětem zábavu i v deštivých dnech! Interiérová houpačka nabízí zábavu v každém počasí. Houpání je navíc pro děti přirozený pohyb, který znají již z maminčina bříška. Přináší jim pocit bezpečí a jsou při něm šťastné. A to nejen ty nejmenší děti, ale i ty větší, školou povinné.

Čemu věnovat pozornost při pořízení interiérové houpačky?

  • Rozměry houpačky. Neřiďte se prostorem, důležité je, zda se dítě vejde na houpačku, ne jestli se houpačka vejde do pokoje. Pro nejmenší máme v nabídce dětskou houpačku 3v1 s nosností do 40 kg. Můžete ji měnit na 3 způsoby podle věku dítěte. Nezapomeňte ani, že kolem houpačky musí být dostatek prostoru - slouží přece k houpání. Výjimkou tak není ani umístění houpačky do obývacího pokoje.
  • Stabilní houpání = bezpečné houpání. Dbejte na správnou instalaci houpačky do pokojíčku, která se připevňuje do stropu. Než na ni dítě pustíte, vyzkoušejte její pevnost.
  • Při výběru zohledněte věk dítěte. Pro nejmenší děti nabízíme houpačky s bezpečnostními popruhy. Větší děti ocení kulatou plastovou houpačku kytka, kterou drží polypropylenové lano o tloušťce 12 mm.
Houpačka kytka Houpačka prkno

Houpačka pro malé siláky

Netradiční houpání představují trojhranné obruče v modré či červené barvě. Dítě se na nich houpe podobně jako na kruzích. Nosnost obručí je až 70 kg, může se na nich tedy zhoupnout i lehčí dospělý!

Máte zájem o interiérovou houpačku do obýváku či pokojíčku? Kontaktujte nás!

Příspěvky diskuse

Tisknout


Rychlý kontakt

VEKAFUN s.r.o.

Razová 25

792 01  Razová

Mobil: +420 722 133 710

Email:


Nejlevnější skluzavky v ČR