06.12.2012 06:51

Poradíme vám, jak udělat dětem z jídla zábavu

Poradíme vám, jak udělat dětem z jídla zábavu

Také se vám v hlavě dokola honí myšlenky točící se pouze kolem jedné věci, a tím není nic jiného, než "jak nakrmit dítě?" Pokud máte doma rošťáka, rozhodně se vám nedivíme. Udělejte tedy ze snídaně, svačinky i oběda zábavu a naučte nenásilným způsobem svoji ratolest stravovacím návykům.

Moderní dětská jídelní židlička je variabilní, kdy výškově nastavitelné sedadlo a schopnost otáčet jej o 360° vám poskytne nevídaný komfort, které si oblíbí také každé dítě. Určena je pro děti od 7 měsíců věku až do 3 let a nabízí nosnost až 23 kg. O bezpečnost je postaráno pětibodovými bezpečnostními pásy podobně jako v závodních vozech, což vám dává prostor vymyslet pro malého závodníka poutavý příběh při každém jídle.

Co dalšího pořídit dětem pod stromeček?

Není na světě dítě, které by nemělo rádo houpačku. Pokud máte ve své domácnosti trochu místa na víc, houpačka do pokoje udělá radost všem. V nabídce máme houpačky až do nosnosti 70 kg, proto se budete moci houpat se svým ratolestmi.

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

VEKAFUN s.r.o.

Razová 25

792 01  Razová

Mobil: +420 722 133 710

Email:


Nejlevnější skluzavky v ČR